Yhteystiedot

Henkilöiden sähköpostiosoitteet ovat muotoa
etunimi.sukunimi@vihreahoiva.fi

 

Kotiin annettavat palvelut

kotihoito.nurmes@vihreahoiva.fi
kotihoito.juuka@vihreahoiva.fi

 

Vastaava hoitaja, Juuka  050-5015489

Vastaava hoitaja, Nurmes  044-7644226
Sisko Turunen

Tetriaho ja Tetritupa

Juuan Hoito ja Hoiva Oy
Tetriaho ja Tetritupa
Tetriahontie 10
83900 Juuka

Tetriaho 0400-914919

Tetritupa 045 - 6013355

tetriaho@vihreahoiva.fi (hoitajat)

tetritupa@vihreahoiva.fi (hoitajat)

 

 Toimitusjohtaja Juhani Kuittinen  040-1388654

Tetriahon vastaava hoitaja Pentti Kokkonen  044-7770686

Tetrituvan vastaava hoitaja Enni Turunen 045-8997929

Keittiö 045-6013581
Keittio.juuka@vihreahoiva.fi  

Kotiniemi

Pielisen-Karjalan Dementiakoti Oy
Kotiniemi
Kotiniementie 21
75530 Nurmes

Hoitokoti 040-7755888
kotiniemi@vihreahoiva.fi (hoitajat)


 

Toimitusjohtaja Henri Penttonen  050-3574060

Hoitotyön johtaja Kirsi Toivanen  045-1253505

Vastaava hoitaja Sisko Turunen  044-7644226

Muistihoitajat: muistihoitajat@vihreahoiva.fi
Keittiö 050-5918157
keittio.nurmes@vihreahoiva.fi


Kotirinne

Pielisen-Karjalan Dementiakoti Oy
Kotirinne
Kotiniementie 21
75530 Nurmes

Hoitokoti 044-7604003
kotirinne@vihreahoiva.fi (hoitajat)

 

Toimitusjohtaja Henri Penttonen  050-3574060
Hoitotyön johtaja Kirsi Toivanen  045-1253505

Vastaava hoitaja Petri Lauronen  044-7607684


Taloushallinto

taloushallinto@vihreahoiva.fi


 

Juuka:

Raija Patrikainen  045-2619200 ja

Minna Väisänen 050-3431955

 

Nurmes:

Satu Kuosmanen  045-2619142


 

 


Ota yhteyttä:


 Juuka
 Nurmes
 Yleinen/koskee molempia paikkakuntia